Hikvision DS-3E0105D-O
Pierwotna cena wynosiła: 57,00 zł.26,29 złAktualna cena wynosi: 26,29 zł.Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 26,29 zł
Dostępność: 77 szt.
Poniżej zestawiono wszystkie sposoby dostaw, które są dostępne w sklepie:
Paczkomaty InPost 24/7 - 18,99 zł dla zamówień do 399,99 zł, dla zamówień powyżej 399,00 zł dostawa jest darmowa.
Kurier InPost / DPD - 21,00 zł bez względu na wartość zamówienia. Dostawa nie jest dostępna dla produktów gabarytowych.
Pobraniowy Kurier InPost / DPD - 27,99 zł bez względu na wartość zamówienia. Dostawa nie jest dostępna dla produktów gabarytowych.
Kurier InPost / DPD / Raben - Dostawa dla produktów gabarytowych. Koszt jest podany przy składaniu zamówienia.
Poniżej zestawiono wszystkie metody płatności, które są dostępne w sklepie:
BLIK - Popularna i bezpieczna metoda płatności online, umożliwiająca realizację transakcji za pomocą 6-cyfrowego kodu generowanego w aplikacji bankowej.

Szybkie płatności online - Umożliwiają błyskawiczne opłacenie zamówienia za pomocą przelewu bankowego, zapewniając natychmiastowe zaksięgowanie płatności.

Płatności odroczone PayPo - Pozwalają na zrobienie zakupów i zapłatę za nie dopiero po 30 dniach lub w ratach

Mastercard / VISA - Płatność kartami debetowymi lub kredytowymi.
Portfele Google Pay / Apple Pay - Szybkie i bezpieczne płatności mobilne, które umożliwiają opłacenie zamówienia z poziomu aplikacji w smartfonie.
Płatność przy dostawie (pobranie) - Płatność kurierowi przy dostawie.
Hikvision DS-3E0105D-O
Specyfikacja techniczna
| Typ urządzenia | Switch SOHO |
| Obudowa | ABS |
| Wymiary (S × W × G) | 83.00 mm × 22.00 mm × 52.00 mm |
| Wymiary (cale) | 3.27″ × 0.87″ × 2.05″ |
| Waga netto | 0.093 kg (0.205 lb) |
| Temperatura pracy | 0°C do 40°C |
| Temperatura magazynowania | -40°C do 85°C |
| Wilgotność pracy | 5% do 95% (bez kondensacji) |
| Wilgotność względna | 5% do 95% (bez kondensacji) |
| Zasilanie | 5 V DC, 0.6 A |
| Maksymalny pobór mocy | 3 W |
| Tryb instalacji | Montaż biurkowy |
| Ochrona przeciwprzepięciowa | 2 kV |
| Waga | 0,1900 kg |
|---|---|
| Producent | |
| Model | DS-3E0105D-O |
| EAN | 6942160435541 |
| Numer katalogowy | 56616 |
| Ilość portów switcha | 5-12 |
| Obsługa PoE (Power over Ethernet) | Nie |
| Obsługa VLAN | Nie |
| Przemysłowy | Przewodowy |
| Rodzaj obudowy | Desktop |
| Rodzaj switcha | Wewnętrzny |
| Importer | Hikvision Poland Sp. z o.o. |
| Importer - E-mail | |
| Importer - Ulica | Business Garden, Budynek B3, ul. Żwirki i Wigury 16B |
| Importer - Miasto | Warszawa |
| Importer - Kraj | Polska |
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
HIKVISION to światowy lider w dziedzinie monitoringu wizyjnego i systemów zabezpieczeń. Firma oferuje szeroki asortyment kamer IP, rejestratorów, systemów alarmowych i kontroli dostępu. Produkty HIKVISION charakteryzują się zaawansowaną technologią, wysoką jakością obrazu oraz funkcjami analityki wideo, co zapewnia skuteczną ochronę obiektów komercyjnych i prywatnych na całym świecie.













Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.